Deweloper Kraków

Prezentujemy ciekawą opcję, którą ma do obecnie zaoferowania miejscowy deweloper. Kraków to miasto możliwości – możliwości, z których warto korzystać i możliwości, które warto stwarzać innym. Nas przekonuje ta druga opcja, dlatego jako deweloper chcielibyśmy przedstawić Osiedle 7 Życzeń.
 
Jest to kameralny kompleks budynków, które określić można mianem willi miejskich – budynków w wysokim standardzie, wypełnionych przestronnymi, luksusowymi mieszkaniami, o których marzy wielu młodych ludzi. Osiedle powstało z myślą o osobach, które potrafią docenić piękno wokół siebie, chcą mieszkać w luksusowym miejscu, z którego mogą być dumne, a przy tym nie płacić za taką możliwość ogromnych cen.
 
Jako deweloper, możemy zaoferować mieszkania w atrakcyjnych cenach na nowoczesnym osiedlu w Krakowie. Jeśli poszukujesz rozwiązań architektonicznych łączących nowoczesność z klasyką, szukasz mieszkania, w którym dobrze czułaby się Twoja rodzina, i chcesz mieć wokół siebie otoczenie w przyjemnej kolorystyce, Osiedle 7 Życzeń to opcja dla Ciebie. Wprowadzone do projektu przeszklenia i narożne tarasy dodają wrażenia lekkości i przestrzenności, natomiast przemyślana i ciekawa aranżacja terenów wspólnych (dużo zieleni, ciekawie zaprojektowane oświetlenie) dodatkowo podkreśli zarówno nowoczesną estetykę, jak i przytulny, kameralny klimat osiedla. Deweloper pomyślał także o najmłodszych mieszkańcach, którzy będą mieć do dyspozycji ogrodzony, pełen atrakcji plac zabaw.

 

Deweloperzy Kraków

Nie wszyscy deweloperzy w Krakowie oferują tak atrakcyjne lokalizacje jak ta, w której znajduje się prezentowane osiedle. Otoczenie jednorodzinnej zabudowy oraz przyjemnej dla oka zieleni ogrodowej to ogromne zalety tego miejsca. Osiedle 7 Życzeń zlokalizowane jest w Bronowicach Wielkich, pomiędzy ulicami Stawową i Sosnowiecką. Spokój i cisza, jakie panują w tej okolicy sprawiają, że przyciąga ona wciąż nowe osoby.
 
Deweloperzy muszą brać pod uwagę potrzeby przyszłych mieszkańców. Dlatego też w bliskiej okolicy znajdują się przedszkola, szkoły podstawowe, przystanki MPK i supermarkety, natomiast do najbliższych większych punktów handlowych i usługowych jest niespełna kilometr. Pozwala to połączyć wygodę z lekką izolacją od miejskiego szumu.

 

Mieszkania od developera Kraków

Nowa infrastruktura drogowa w okolicy sprawia, że kupując mieszkania od developera w tej lokalizacji, można z łatwością z komunikować się z pozostałymi częściami Krakowa. Zakończone niedawno inwestycje drogowe są bardzo korzystne z punktu widzenia przyszłych mieszkańców osiedla. Rozwija się tu także transport publiczny. Z Osiedla 7 Życzeń do najbliższych przystanków MPK jest zaledwie kilka minut spaceru.

 

Nowe mieszkania od developera Kraków

Podsumowując, nowe mieszkania od developera w Krakowie, które aktualnie oferujemy na sprzedaż, to wysoki standard budynków, ciekawy projekt lokali, najwyższa funkcjonalność oraz estetyka całego osiedla, miłe otoczenie i dobra komunikacja z miastem. Poznaj bliżej Osiedle 7 Życzeń i zdecyduj się na zamieszkanie właśnie tu!

Góra strony

Osiedle 7 Życzeń