Mieszkania na nowych osiedlach Kraków

Jeśli chcesz kupić pierwsze własne mieszkanie, nie musisz ograniczać się do nieatrakcyjnych lokalizacji, zatłoczonego centrum miasta, starego budownictwa, wysokich cen. Masz do dyspozycji mieszkania na nowych osiedlach. Kraków wciąż się rozbudowuje i obecnie na obrzeżach miasta znaleźć można bardzo atrakcyjne opcje mieszkaniowe.

Są one doskonałe zarówno dla singli, jak i dla par i młodych rodzin. Na Osiedlu 7 Życzeń znajdziemy propozycję dla każdego. Ci, którzy poszukują kompaktowych rozwiązań, mogą zainteresować się mieszkaniem typu studio w cenie już od 220 750 PLN. Dla młodych rodzin natomiast mamy do zaproponowania nieco większe powierzchnie – mieszkania 2-pokojowe o metrażu 42 - 52 m2, posiadające tarasy lub ogródki, aneks kuchenny, lub wydzieloną, jasną przestrzenną kuchnię.

Mamy też coś dla tych najbardziej wymagających klientów. Oferowane przez nas mieszkania na nowych osiedlach mogą mieć powierzchnię nawet 80 m2. 3-pokojowe mieszkania w Krakowie zwykle mają wysokie ceny, jednak w naszym przypadku można liczyć na atrakcyjny koszt zakupu.

 

Nowe osiedla Kraków

Kilka faktów: w Krakowie powstają nowe osiedla. Kraków to miasto, które stale się rozwija. Kraków to jedno z miast, w których mieszka się w Polsce najlepiej. Dlatego też jeśli poszukujesz dla siebie opcji mieszkaniowej, rozważ to piękne miasto, a najlepiej te jego dzielnice, w których powstają nowe osiedla – atrakcyjne i dostosowane do potrzeb młodych ludzi. Jakie są największe zalety Osiedla 7 Życzeń?

  • teren jest ogrodzony i dobrze oświetlony,

  • wewnętrzne drogi osiedlowe są wyłożone kostką brukową, są tu także miłe alejki spacerowe,

  • staranna aranżacja zieleni, obecność drzew, krzewów ozdobnych i innych naturalnych dekoracji,

  • miejsca postojowe dla osób niepełnosprawnych wydzielone w pobliżu wejść do budynku,

  • miejsce do parkowania – wystarczająca przestrzeń dla mieszkańców,

  • plac zabaw dla najmłodszych.

 

Nowe osiedla w Krakowie

Nowe osiedla w Krakowie są projektowane z myślą o funkcjonalności, dobrej komunikacji i możliwie najwyższej estetyce. W związku z tym na Osiedlu 7 Życzeń ograniczono ruch samochodów oraz możliwość parkowania przy budynkach mieszkalnych. Miejsca parkingowe są zlokalizowane kondygnacji podziemnej, dzięki czemu samochody nie są częścią krajobrazu tego pięknego osiedla.

 

Nowe osiedla deweloperskie Kraków

Choć zewnętrzny wygląd osiedla ma ogromne znaczenie, to jednak przecież życie mieszkańców będzie się odbywało w środku – we wnętrzu mieszkań. Dlatego też nowe osiedla deweloperskie w Krakowie muszą być perfekcyjnie zaprojektowane pod kątem lokali. Jesteśmy jednak pewni, że oferowane przez nas mieszkania spełnią nawet najwyższe wymagania klientów. Wyposażone są w duże tarasy, a mieszkania na parterze mają do dyspozycji indywidualne wygrodzone ogródki. Układ mieszkań jest różnorodny – można tu znaleźć mieszkania o różnym metrażu i ilości pokoi, z kuchnią lub aneksem kuchennym. Wybierz opcję najlepszą dla siebie i przekonaj się, że dzięki nowym osiedlom deweloperskim Kraków może stać się idealnym miejscem do mieszkania!

Góra strony

Osiedle 7 Życzeń