Nowe mieszkania Prądnik Biały

Dzielnice zlokalizowane w centralnej części Krakowa oczywiście mają wiele atutów, ale także i takie dzielnice jak Prądnik Biały bez wątpienia warte są docenienia. Zwłaszcza że powstające tam nowe mieszkania to propozycje niezwykle atrakcyjne.

Zarówno Prądnik Biały, jak i sąsiadujące z nim dzielnice, oferują obecnie budownictwo w najwyższym standardzie. Co prawda wielu osobom ta część Krakowa kojarzy się raczej z blokowiskami, jednak nie zapominajmy o tym, że lata 80. i 90. już dawno minęły, a wraz z nimi także i trendy mieszkaniowe z tamtego okresu. Obecnie powstają tu zupełnie nowe mieszkania. Prądnik Biały jest natomiast przykładem dzielnicy, która zyskała na nich w bardzo dużym stopniu.

 

Prądnik Biały – cechy nowych mieszkań

Zlokalizowane w tej części Krakowa nowe mieszkania charakteryzują się między innymi tym, że:

  • są wybudowane i wykończone przy użyciu najwyższej jakości materiałów,

  • mają nowoczesne układy i zaprojektowane są zgodnie w oczekiwaniami najmłodszego pokolenia kupujących,

  • mają atrakcyjne ceny, zwłaszcza jak na standardy krakowskie (Kraków należy bowiem do miast, w których średnio za zakup mieszkania płaci się najwięcej w całej Polsce),

  • zlokalizowane są w bardzo dogodnych miejscach – spokojne, kameralne osiedla nieco na uboczu tego wielkiego miejskiego szumu, a mimo to świetnie skomunikowane z całym miastem i dające mieszkańcom możliwość swobodnego codziennego dojazdu do pracy czy szkoły.

 

Te argumenty przekonały dotychczas bardzo wiele osób do tego, że zarówno Prądnik Biały, jak i sąsiadujące z nim dzielnice w północnej części Krakowa, wart jest zainteresowania pod kątem zakupu nowych mieszkań. Liczymy na to, że przekonają one także kolejnych inwestorów, którzy z pewnością nie pożałują takiego zakupu.

Wyobraźmy sobie miejsce idealne do zamieszkania. W głowach wielu młodych ludzi będą to atrakcyjnie wykończone, przestrzenne i jasne nowe mieszkania, wypełnione nowoczesnymi, eleganckimi meblami i zapewniające stuprocentowy komfort. Mieszkanie zlokalizowane będzie w niedużych rozmiarów budynku, który gwarantuje poczucie prywatności i luksusu. Otoczenie budynku będzie estetyczne i ciekawe. Obecność zieleni i ogrodowych dekoracji, a także udogodnienia w postaci krytych miejsc parkingowych, bogato zaopatrzonych i ciekawie zaprojektowanych placów zabaw, alejek spacerowych... wszystko to udoskonala tę wizję. Dobrą wiadomością jest jednak to, że nie musi to być tylko wytwór wyobraźni. Nowe mieszkania w okolicach Prądnika Białego to rzeczywista realizacja tych wizji.

Zachęcamy zatem serdecznie do zapoznania się z ofertą mieszkaniową w tej okolicy. Jeśli rozważałeś Prądnik Biały jako nowe miejsce zamieszkania, poznaj nasze propozycje i wybierz tę, która odpowiada Ci najbardziej. Jeśli natomiast nie zdecydowałeś jeszcze, która część Krakowa będzie dla Ciebie najlepsza, polecamy Ci rozważenie właśnie Prądnika Białego, który nie bez powodu cieszy się w ostatnich latach rosnącym zainteresowaniem zarówno krakowian, jak i osób z zewnątrz. Czekamy na kontakt!

Góra strony

Osiedle 7 Życzeń