Prądnik Biały – nowe mieszkania w atrakcyjnej okolicy

Prądnik Biały to dzielnica Krakowa, która od kilku lat cieszy się rosnącą popularnością wśród osób poszukujących nowych mieszkań. Jakie stoją argumenty za tym, żeby zamieszkać właśnie tutaj?

 

Nowe mieszkania w Krakowie – dlaczego warto wybrać Prądnik Biały?

Prądnik Biały oraz jego okolice przemawiają do osób kupujących nowe mieszkania następującymi argumentami:

  • Atrakcyjne zielone otoczenie – Prądnik Biały to spokojna, zielona okolica, w której dominują zabudowania jednorodzinne. Bliskość natury, cisza i spokój – te właśnie atuty powstających tu nowych osiedli wysuwają się na pierwszy plan.

  • Dobre skomunikowanie z miastem (rozwój infrastruktury drogowej w ostatnich latach), a także bliskość nowoczesnych obiektów handlowych i usługowych (Galeria Bronowice, IKEA , Makro, Futura Park), która znacznie zwiększa możliwości mieszkańców.

  • Nowe mieszkania o wysokim standardzie – powstające tu nowe osiedla to przejaw nowoczesnego budownictwa, którego cechy charakterystyczne to ponadczasowa architektura oraz liczne udogodnienia dla mieszkańców.

 

Jednym z osiedli, które powstały w tej okolicy, jest Osiedle 7 Życzeń. Zachęcamy wszystkie osoby poszukujące nowych mieszkań w Krakowie do zapoznania się z tą propozycją. Obecnie realizowany jest etap II inwestycji – powstają budynki zlokalizowane najbliżej ulicy Sosnowieckiej, reprezentujące wysoki standard (windy, parkingi podziemne, wygodny rozkład mieszkań, dopracowana aranżacja otoczenia). Zakończenie budowy planowane jest na II/III kwartał 2018 roku. Jeśli planujesz w najbliższym czasie zakupić nowe mieszkanie w Krakowie, zwłaszcza w okolicach Prądnika Białego, może to być propozycja właśnie dla Ciebie.

Góra strony

Osiedle 7 Życzeń