Sprzedaż mieszkań Kraków

Jeśli poszukujesz atrakcyjnych nieruchomości mieszkalnych, zapoznaj się z naszą ofertą. Nasza specjalność to budowa i sprzedaż mieszkań. Kraków to miasto, na terenie którego działamy. Czego konkretnie szukasz? Sprecyzuj swoje oczekiwania i wybierz spośród dostępnych opcji. Na Osiedlu 7 Życzeń, na którym oferujemy mieszkania na sprzedaż, znaleźć można:

 

  • Mieszkania dla singli – nieduże lokale w typie studio, które spełnią oczekiwania młodych ludzi. Kompaktowe mieszkania, w których na małej przestrzeni zawarte jest wszystko, czego może potrzebować lokator.

  • Mieszkania dla par – kawalerki i mieszkania dwupokojowe, idealne dla młodych par, które chcą rozpocząć nowy etap w życiu od zakupu swojego pierwszego własnego mieszkania.

  • Mieszkania dla młodych rodzin – mieszkania o nieco większym metrażu. 2-pokojowe lub 3-pokojowe, z aneksem kuchennym lub wydzieloną kuchnią – w zależności od indywidualnych oczekiwań. Łatwe do aranżacji i przestrzenne.

  • Mieszkania dla wymagających – luksusowe mieszkania o dużym metrażu. 4-pokojowe apartamenty wybudowane i wykończone w wysokim standardzie. Wyposażone w indywidualnie wydzielone ogródki (na parterze) lub w przestronne tarasy (na wyższych kondygnacjach).

 

Na sprzedaż oddajemy różnorodne mieszkania – każde z nich dopracowane w najdrobniejszym szczególe. Podobnie jak i całe osiedle, które zostało zaprojektowane i wybudowane z myślą o potrzebach przyszłych mieszkańców. Można na nim znaleźć dużo zieleni, przestrzeń do zabaw dla najmłodszych, alejki spacerowe. Wysoki poziom estetyki i bliskość natury z pewnością zachęcają do zamieszkania właśnie tutaj.

 

Mieszkania na sprzedaż w spokojnej okolicy

Niewątpliwie zaletą mieszkań na sprzedaż oferowanych w Krakowie na Osiedlu 7 Życzeń jest także lokalizacja. Spokojna okolica, otoczenie zieleni, cisza i pewne odizolowanie od wielkomiejskiego szumu – to podstawowe cechy, które sprawiają, że jest tu tak beztrosko, kameralnie i spokojnie. Jednak nie jest to całkowita izolacja od świata, ponieważ nieopodal można znaleźć niezbędne do codziennego życia punkty – sklepy, szkoły czy przedszkola. Jest tu także dostęp do komunikacji miejskiej, z której można skorzystać, dojeżdżając do innych części miasta. Warto też zauważyć wciąż rozwijającą się infrastrukturę drogową w tej dzielnicy Krakowa. Sprzedaż mieszkań w tej lokalizacji staje się coraz łatwiejsza, w miarę jak ułatwiany jest dojazd. Sprawia to, że coraz więcej osób zainteresowanych jest tą częścią miasta. Mając możliwość codziennego bezproblemowego dojazdu do pracy lub szkoły, mogą mieszkać w tak spokojnej, kameralnej okolicy i korzystać z jej walorów.

Dlatego jeśli interesują cię mieszkania na sprzedaż w Krakowie, które mają:

  • atrakcyjną lokalizację,

  • wygodny, nowoczesny układ

  • ciekawie zaaranżowane otoczenie,

  • atrakcyjne ceny,

  • wysoki standard wykończenia,

zgłoś się do nas i zapoznaj się dokładniej z ofertą Osiedla 7 Życzeń. Pomożemy Ci spełnić jedno z Twoich życzeń, jeśli jest w nim zamieszkanie w prawdziwie bajkowym miejscu.

Góra strony

Osiedle 7 Życzeń